ZOOMANIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZOOMANIA


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Mops- mali kućni ljubimac

Go down 
+2
kathy
Dunj@
6 posters
Autor/icaPoruka
Dunj@
Veteran
Veteran
Dunj@


Broj postova : 826
Age : 39
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Mops- mali kućni ljubimac Empty
PostajNaslov: Mops- mali kućni ljubimac   Mops- mali kućni ljubimac Icon_minitimepon vel 11, 2008 3:03 pm

http://www.vauvau.net/
Zemlja porijekla:
Engleska

Namjena:
Kućni ljubimac

Veličina:
Visok je oko 35 cm, a težak oko 7 kg.

Dlaka:
Dlaka je kratka, može biti crna, srebrno-siva ili boje bijele kave, s crnom maskom.

Njega:
Nabore na licu povremeno očistite posebnim losionom namijenjenim toj svrsi. Staru i slabu dlaku lako ćete odstraniti gumenom četkom. Ukoliko se ukaže potreba, ukapajte im kapi za oči.

Narav:
Mops je jednostavan, prilagodljiv i smiren pas, druželjubiv, osjetljiv, s razvijenim smislom za humor. Vrlo je osjećajan i inteligentan i fizički puno traži od sebe. Većina ih hrče.

Odgoj:
Odgoju ovoga psa morate pristupiti nježno i osjećajno. Osjetljivi su na ton vašega glasa, tako da ih nije potrebno oštro kažnjavati.

Socijalno ponašanje:
Mopsi se dobro slažu s drugim psima i kućnim ljubimcima, a prema djeci i posjetiteljima se ponašaju besprijekorno. Nemojte zaboraviti da traže puno pažnje i ljubavi, te da su ljubomorni ako je pažnja gospodara usmjerena prema nečem drugom.

Vježbanje:
Vole skakutati i trčati ukolo kada je lijepo vrijeme. Kada je vruće, ne ostavljate ih previše dugo vani, te im osigurajte hladovito i svježe mjesto gdje će moći provesti ostatak dana.
Mops- mali kućni ljubimac Mops1
Mops- mali kućni ljubimac Mops
[Vrh] Go down
kathy
Veteran
Veteran
kathy


Broj postova : 727
Age : 40
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Mops- mali kućni ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Mops- mali kućni ljubimac   Mops- mali kućni ljubimac Icon_minitimepon vel 11, 2008 3:39 pm

Slatki je ali ga nebi za kućnog ljubimca jako mi sliči na pekinezera!
[Vrh] Go down
_maza_
Novi korisnik
Novi korisnik
_maza_


Broj postova : 23
Age : 36
Registration date : 02.02.2008

Mops- mali kućni ljubimac Empty
PostajNaslov: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Mops- mali kućni ljubimac Icon_minitimened vel 17, 2008 4:37 pm

Moj Cezar (tak ce se zvati Wink ) dolazi uskoro... Ne mogu docekati.
Obozavam male pse.. A mops ima sve karakteristike koje ja volim kod zivotinja. hehe.. Velikih pasa imam previse doma.. Sad malo malih Wink
[Vrh] Go down
polly 3
Novi korisnik
Novi korisnik
polly 3


Broj postova : 10
Age : 29
Location : zagreb
Registration date : 27.02.2008

Mops- mali kućni ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Mops- mali kućni ljubimac   Mops- mali kućni ljubimac Icon_minitimečet vel 28, 2008 5:42 pm

jako slatki psi I love you I love you
[Vrh] Go down
Dunj@
Veteran
Veteran
Dunj@


Broj postova : 826
Age : 39
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Mops- mali kućni ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Mops- mali kućni ljubimac   Mops- mali kućni ljubimac Icon_minitimečet vel 28, 2008 11:21 pm

_maza_ je napisao/la:
Moj Cezar (tak ce se zvati Wink ) dolazi uskoro... Ne mogu docekati.
Obozavam male pse.. A mops ima sve karakteristike koje ja volim kod zivotinja. hehe.. Velikih pasa imam previse doma.. Sad malo malih Wink

I jel stigao Cezar ?
[Vrh] Go down
Hana
Novi korisnik
Novi korisnik



Broj postova : 5
Registration date : 16.05.2008

Mops- mali kućni ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Mops- mali kućni ljubimac   Mops- mali kućni ljubimac Icon_minitimepet svi 16, 2008 9:37 am

Što itko ima protiv pekinezera? Smile Mopsići su mi općenito pomalo ružni,iako na neki slatki račun,a smišni su mi kad rokću dok hodaju,ja ih zovem svinjćekima,na jedan lijep način Laughing
[Vrh] Go down
Martina
Novi korisnik
Novi korisnik
Martina


Broj postova : 2
Age : 27
Location : Pula,Hrvatska
Registration date : 04.12.2010

Mops- mali kućni ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Mops- mali kućni ljubimac   Mops- mali kućni ljubimac Icon_minitimesub pro 04, 2010 8:34 pm

Mopsići su mi caarski..Istina Da maLo Podsjećaju na svinjicu pig ,ali su sLaatki.Ja ću ga dobiti,zanima me kako da znam koji je čistokrvan,a koji nije. Hvala unaprijed
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mops- mali kućni ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Mops- mali kućni ljubimac   Mops- mali kućni ljubimac Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mops- mali kućni ljubimac
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mali alexsandar
» KAMELEON- CHAMAELEO CALYPTRATUS

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ZOOMANIA :: Psi :: Pasmine-
Forum(o)Bir: