ZOOMANIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZOOMANIA


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Kućni ljbimci

Go down 
+4
Aicha
Dunj@
kathy
Rakija
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimepon sij 28, 2008 2:04 pm

Pričajmo općenito o ljubimcima, zašto ste ih izabrali, tko su oni, kako su postali članovi vaše obitelji, što vole, a što ne.... uglavnom, jednostavno sve što želite reći o njima i sve što bi drugi viljeli znati.
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
kathy
Veteran
Veteran
kathy


Broj postova : 727
Age : 40
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimepon sij 28, 2008 2:51 pm

Pošto ja najviše volim mačke a imam ih pet, zato uvijek pri odaboru nekog novog kučnog ljubimca uvijek biram mačku. A mačke imam iz razloga jer mi se jako sviđaju i nisu komplicirane za uzdržavanje barem meni, uredne su jer čiste svoje krzno, razigrane, umiljate, odane, snalažljive... To sve ovisi o karakteru mačke neke su malo više povučenije od drugih koje se više vole igrati.
Trenutno imam tri ženske mačke(Tigra,Supra i Sheli) i dva mačka (Arthur i Maza) ali namjeravam ih imati još jer trenutno tražim bijelu mačku koju namjeravam držati u kući, iako imam već jednu u kući a to je Sheli perzijska maca. Sve su strašno razigrane i sve ih zanima, vole loviti sve što im se nađe na putu.

Imam još dva psa Max je mješanac njemačkog ovčara i aljaškog malamuta star oko dvije godine strašno razigran i pomalo tvrdoglav a Buba je mali trijerac.
Imam još i akvarij koji je zapravo od mog tate i on se brine za svoje ribice a ja mu u svemu pomažem.
[Vrh] Go down
Dunj@
Veteran
Veteran
Dunj@


Broj postova : 826
Age : 39
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimepon sij 28, 2008 5:20 pm

Evo ja imam kućnog mačka(Merlin) moji napočetku nije trebao biti kućni, al eto..... sad je u kući već 4 godine i nebuni se ! A pas je mali mješanac (Rex) kojeg sam dobila od susjeda i sad je s nama več 5 godina i pravi je vrag, blizu mu nemože nitko osim nas i susjeda od kojih smo ga dobili. Al kad sam ja blizu onda je prava maza ! bounce
[Vrh] Go down
Aicha
Novi korisnik
Novi korisnik
Aicha


Broj postova : 19
Age : 29
Registration date : 28.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimesri sij 30, 2008 9:46 pm

ja imam svoja dva prasca. to su vam zamorci - Kamikaza i Tyson. Kamikazu san dobila dan prije rođendana (30.05.), a 3.07. je okotila Tysona. obe su cure - valjda.
iako bih ja još 2 dobermana, ali mama ne da Sad
[Vrh] Go down
Ivana
Senior
Senior
Ivana


Broj postova : 479
Location : Rijeka
Registration date : 15.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimesri sij 30, 2008 10:23 pm

Aicha je napisao/la:
ja imam svoja dva prasca. to su vam zamorci - Kamikaza i Tyson. Kamikazu san dobila dan prije rođendana (30.05.), a 3.07. je okotila Tysona. obe su cure - valjda.
iako bih ja još 2 dobermana, ali mama ne da Sad
dobro došla i
svrati na temu dobermann
[Vrh] Go down
Dunj@
Veteran
Veteran
Dunj@


Broj postova : 826
Age : 39
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimesri sij 30, 2008 10:42 pm

dobro došla !
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimečet sij 31, 2008 12:25 am

Ma ajmo na baklave!

bohte... puko sam...
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
Aicha
Novi korisnik
Novi korisnik
Aicha


Broj postova : 19
Age : 29
Registration date : 28.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimečet sij 31, 2008 12:27 am

nisam gledala tko je otvorio temu, ali stvarno "zna" hrvatski

Kućni ljbimci --> ja mislila ljUbimci
lol!
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimečet sij 31, 2008 12:30 am

Aicha je napisao/la:
nisam gledala tko je otvorio temu, ali stvarno "zna" hrvatski

Kućni ljbimci --> ja mislila ljUbimci
lol!

ako se ne varam, pokrenuo sam je ja... i iskreno, abooli me za pravopis Very Happy

da me draga nije upozorila, još bi pisalo "Bolesti i ljekovi" umjesto "bolesti i lijekovi" Very Happy
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
Dunj@
Veteran
Veteran
Dunj@


Broj postova : 826
Age : 39
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimečet sij 31, 2008 12:37 am

ma da sad ćemo još i na pravopis gledat, study ma glavno da je čitljivo ! Laughing
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimečet sij 31, 2008 12:45 am

Dunj@ je napisao/la:
ma da sad ćemo još i na pravopis gledat, study ma glavno da je čitljivo ! Laughing

onda mogu pisati i ovako:

"Ne mgou vrjevoati da rzamuejm što odvje pšie"

i i dalje je čitljivo Very Happy
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
Dunj@
Veteran
Veteran
Dunj@


Broj postova : 826
Age : 39
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimečet sij 31, 2008 12:50 am

je, jer naš mozgić razumije, glavno da je prvo i zadnje slovo na pravom mjestu i sve je ok! čak sam nedavno dobila lančani mail na tu temu !
Mal smo pobjegli s teme..........
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimečet sij 31, 2008 12:51 am

Dunj@ je napisao/la:
je, jer naš mozgić razumije, glavno da je prvo i zadnje slovo na pravom mjestu i sve je ok! čak sam nedavno dobila lančani mail na tu temu !
Mal smo pobjegli s teme..........

malo prilično... no nema veze. Jednom ćemo ovo odvojiti u novu temu.

zašto bi se na ovom forumu govorilo samo o životinjama? zar ne?
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
Dunj@
Veteran
Veteran
Dunj@


Broj postova : 826
Age : 39
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimečet sij 31, 2008 12:56 am

To i je bit Chata, osim što je ovdje riječ o kućnim ljbimcima.
No nema veze i mi smo tu važni ko bi se inače brinio o njima !
[Vrh] Go down
Dunj@
Veteran
Veteran
Dunj@


Broj postova : 826
Age : 39
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimeuto vel 05, 2008 11:47 pm

bila sam danas u pet centru u Osijeku s namjerom da svom mačku kupim kakvu igračkicu da se malo zabavlja. I kupila sam mu lopticu od jute koja ima za nastavak mali repić sa šarenim percima, i još cat tizer sa naravno percima na vrhu !
Šta da vam kažem mačak je oduševljen, jadničak se toliko izigro da je sad legao spavat ! !
[Vrh] Go down
Dunj@
Veteran
Veteran
Dunj@


Broj postova : 826
Age : 39
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimesri vel 06, 2008 1:25 am

eto ljubimica mojih susjeda golden retriverica se jučer okotila i ima ih ako sam dobro izbrojala 11 .
[Vrh] Go down
Mladen
Junior
Junior
Mladen


Broj postova : 218
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 17.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimesri vel 06, 2008 11:00 am

Wow! Pa to je puno! Very Happy
Jel već imaju u planu imena?
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimesri vel 06, 2008 11:55 pm

Samo se nadam da će svi preživjeti...
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
Dunj@
Veteran
Veteran
Dunj@


Broj postova : 826
Age : 39
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimečet vel 07, 2008 12:04 am

danas sam bila tamo .bilo ih je 12 al je jedan odma uginio jadnik nije mogao dočekat da izađe van, a noćas su još 3 ošla, sad ih je devet pa razmišljaju da devetog othrane na bočicu .
[Vrh] Go down
kathy
Veteran
Veteran
kathy


Broj postova : 727
Age : 40
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimeuto vel 12, 2008 10:14 pm

Na kojem broju su ostali?
[Vrh] Go down
Dunj@
Veteran
Veteran
Dunj@


Broj postova : 826
Age : 39
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimeuto vel 12, 2008 10:18 pm

nisam sigurna al mislim da ih je ostalo 6, al evo i mama im je slobodnija pa se ide malo šetat po dvorištu inače ovih dana je skroz ležala uz njih pa su joj morali donosit hranu pod njušku jer se nije odvajala od njih !
[Vrh] Go down
kathy
Veteran
Veteran
kathy


Broj postova : 727
Age : 40
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimeuto vel 12, 2008 10:21 pm

Jadna toliko se namučila da okoti svih 12 a onda ih pola ugine a valjda će biti dobro ovi ostali!
[Vrh] Go down
Dunj@
Veteran
Veteran
Dunj@


Broj postova : 826
Age : 39
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimeuto vel 12, 2008 10:25 pm

i ja se nadam bilo bi šteta da ih još ode.
[Vrh] Go down
MAČKOLJUPKA
Aktivni korisnik
Aktivni korisnik
MAČKOLJUPKA


Broj postova : 57
Location : Bjelovarsko-bilogorska županija
Registration date : 02.06.2011

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimesub lip 04, 2011 7:52 pm

Ponosna sam vlasnica 6 dražesnih mačka.Zapravo 2 mačke i 4 mačića. I love you
Živim na selu i htijela bih imati konja (bratova cura ima 2) i jednu ili dvije tigrice (one male ptičice,ne tigrove). Smile
Mačke,tigrice i konji su baš sweet,pogotovo mačke. cat
Jedva čekam da mačići konačno progledaju,dobro ćemo se provest ovo ljeto! Very Happy
[Vrh] Go down
MAČKOLJUPKA
Aktivni korisnik
Aktivni korisnik
MAČKOLJUPKA


Broj postova : 57
Location : Bjelovarsko-bilogorska županija
Registration date : 02.06.2011

Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitimesub lip 04, 2011 7:54 pm

Uostalom,držim fige za peseke,da nam budu živi i zdravi. Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kućni ljbimci Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ljbimci   Kućni ljbimci Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kućni ljbimci
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ZOOMANIA :: Korisnici :: Chat-
Forum(o)Bir: