ZOOMANIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZOOMANIA


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Z O O M A N I A

Go down 
+6
Felix
Dunj@
toto
kathy
Rakija
Ivana
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Ivana
Senior
Senior
Ivana


Broj postova : 479
Location : Rijeka
Registration date : 15.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimesub sij 26, 2008 6:12 pm

izvrstan pet shop ima sve super osoblje najbolji u gradu cheers
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimesub sij 26, 2008 7:14 pm

I to čak kažeš bez da si mene upoznala lol!

Iskreno, svi se trudimo da se naši klijenti osjećaju kao doma. Dario (šef) i ja smo praktički zaluđeni akvaristikom, i kada vidimo da se neko time žarko želi baviti, idemo mu na ruku i izvlačimo mu svakojake popuste, dok stalni klijenti svako-toliko dobiju neki bonus pri kupnji.
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
Ivana
Senior
Senior
Ivana


Broj postova : 479
Location : Rijeka
Registration date : 15.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimesub sij 26, 2008 7:44 pm

Rakija je napisao/la:
I to čak kažeš bez da si mene upoznala lol!

Iskreno, svi se trudimo da se naši klijenti osjećaju kao doma. Dario (šef) i ja smo praktički zaluđeni akvaristikom, i kada vidimo da se neko time žarko želi baviti, idemo mu na ruku i izvlačimo mu svakojake popuste, dok stalni klijenti svako-toliko dobiju neki bonus pri kupnji.
samo tako nastaviti i ovaj forum je super bolji nego od pet centra
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimesub sij 26, 2008 11:07 pm

ivana je napisao/la:
Rakija je napisao/la:
I to čak kažeš bez da si mene upoznala lol!

Iskreno, svi se trudimo da se naši klijenti osjećaju kao doma. Dario (šef) i ja smo praktički zaluđeni akvaristikom, i kada vidimo da se neko time žarko želi baviti, idemo mu na ruku i izvlačimo mu svakojake popuste, dok stalni klijenti svako-toliko dobiju neki bonus pri kupnji.
samo tako nastaviti i ovaj forum je super bolji nego od pet centra

bolji jedino po dizajnu, ali s obzirom da je kod dizajna već bio gotov, ja sam samo sredio pozadinu i neke maje djelove foruma... Ovi od Pet-centra su ga morali isprogramirati praktički od nule...
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
kathy
Veteran
Veteran
kathy


Broj postova : 727
Age : 41
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimepon sij 28, 2008 11:38 pm

U kojem gradu je pet shop Zoomania Rijeci ili Opatiji ili negdje između?
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimeuto sij 29, 2008 12:07 am

kathy je napisao/la:
U kojem gradu je pet shop Zoomania Rijeci ili Opatiji ili negdje između?

Rijeka
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
kathy
Veteran
Veteran
kathy


Broj postova : 727
Age : 41
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimeuto sij 29, 2008 12:10 am

Onda sljedeći put kada budem išla u Rijeku navratit ću!
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimeuto sij 29, 2008 12:38 am

kathy je napisao/la:
Onda sljedeći put kada budem išla u Rijeku navratit ću!

možda s vrremenom proširimo biznis i prema tvojim krajevima.
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
toto
Junior
Junior
toto


Broj postova : 203
Location : Varaždin
Registration date : 28.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimeuto sij 29, 2008 11:54 am

Rakija je napisao/la:
kathy je napisao/la:
Onda sljedeći put kada budem išla u Rijeku navratit ću!

možda s vrremenom proširimo biznis i prema tvojim krajevima.

MOŽDA BI MOGLI I PREMA MENI!!!!!!!!
Nebi bilo loše , pošto vas toliko hvale.
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimeuto sij 29, 2008 4:37 pm

toto je napisao/la:
Rakija je napisao/la:
kathy je napisao/la:
Onda sljedeći put kada budem išla u Rijeku navratit ću!

možda s vrremenom proširimo biznis i prema tvojim krajevima.

MOŽDA BI MOGLI I PREMA MENI!!!!!!!!
Nebi bilo loše , pošto vas toliko hvale.

Jako puo ljudi nas i kritizira, a nemam pojma ni zašto...

recimo jedna cura (bubica78) na pc-forumu nam je nešto prisrala... nešto u smislu da je čudi da nas sanitarna nije zatvorila i da mučimo ivotinje... ono.. WTF!? Tko bi držao pet shop i maltretirao životinje!?

A da ne govorim o konkurentnim dućanima...
jednoj curi su napunii glavu glupostima, pa na kraju je surađivala sa svia osim sa nama i na kraju je u dućanu imala samo whiskas i pedigre... što više reći...

pak am se na posljetku obratila i sada surađujemo i prezadovoljna je.
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
kathy
Veteran
Veteran
kathy


Broj postova : 727
Age : 41
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimeuto sij 29, 2008 4:52 pm

Ja inače nevolim komentirati nešto što nisam vidjela pa zato i tu nisam ništa napisala a kakva je zapravo to ću jedino saznati kada vidim a možda bi u mom gradu i trebala konkurencija Pet Centru.
[Vrh] Go down
Dunj@
Veteran
Veteran
Dunj@


Broj postova : 826
Age : 39
Location : Slavonija
Registration date : 27.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimeuto sij 29, 2008 7:55 pm

Definitivno bi im trebala konkurencija da se malo probude !
Nisam sigurna ali mislim da ni nema više trgovinica za ljubimce u gradu osim njih.
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimesri sij 30, 2008 12:52 am

Dunj@ je napisao/la:
Definitivno bi im trebala konkurencija da se malo probude !
Nisam sigurna ali mislim da ni nema više trgovinica za ljubimce u gradu osim njih.

na žalost smo premali pet shop da bi ciljali na toliko "globalno" proširenje...
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
Felix
Junior
Junior
Felix


Broj postova : 226
Location :
Registration date : 28.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimeuto vel 05, 2008 11:52 pm

Sad ti meni objasni gdje je taj tvoj pet-shop u Rijeci, ja sam mislila da je u Opatiji. A možda sam i bila u njemu, a ne znam da je to taj. Reci da dođem da i ja dobijem popust za moje mice.
Ako daš dobar popust možda počnemo kupovati kod tebe za sve sirotane koje udruga hrani.
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimesri vel 06, 2008 12:10 am

Felix je napisao/la:
Sad ti meni objasni gdje je taj tvoj pet-shop u Rijeci, ja sam mislila da je u Opatiji. A možda sam i bila u njemu, a ne znam da je to taj. Reci da dođem da i ja dobijem popust za moje mice.
Ako daš dobar popust možda počnemo kupovati kod tebe za sve sirotane koje udruga hrani.

već pomažemo hranom azilu "Šapica"

Jedini "popust" koji ti mogu garantirati je to da će ti svaka 10. vreća hrane biti besplatna.


Pet shop se nalazi jedan na Podmurvicama i jedan na Pomeriu.
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
Felix
Junior
Junior
Felix


Broj postova : 226
Location :
Registration date : 28.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimesri vel 06, 2008 12:22 am

Uvijek kasno palim - "paljenje na guranje".
Bila sam na Pomeriu nekoliko puta. Nije mi usput pa kad odem uvijek imam osjećaj kao da je novi pet ......izbor mi se sviđa
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimesri vel 06, 2008 12:29 am

Felix je napisao/la:
Uvijek kasno palim - "paljenje na guranje".
Bila sam na Pomeriu nekoliko puta. Nije mi usput pa kad odem uvijek imam osjećaj kao da je novi pet ......izbor mi se sviđa

e, a sad računaj na toliki izbor hrane + još 120 akvarija. To bi bilo na podmurvicama. lol!

samo tamo baš i nemamo drugih životinja osim riba... imamo nekoliko glodavaca, par tarantula i slično, ali ostalo je sve u vodi lol!
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
Felix
Junior
Junior
Felix


Broj postova : 226
Location :
Registration date : 28.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimesri vel 06, 2008 12:36 am

A gdje na Podmurvicama da znam reći ljudima koji imaju akvarije. Samo nemoj mi pisati ulicu, jer su se sve ulice u Rijeci mijenjale od kada sam na Krku, pa više ništa ne znam po ulicama. Daj nešto konkretno kao učenički dom- tehnička škola- spomenik, zadnja stanica 7, ambulanta i sl.
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimesri vel 06, 2008 12:48 am

Felix je napisao/la:
A gdje na Podmurvicama da znam reći ljudima koji imaju akvarije. Samo nemoj mi pisati ulicu, jer su se sve ulice u Rijeci mijenjale od kada sam na Krku, pa više ništa ne znam po ulicama. Daj nešto konkretno kao učenički dom- tehnička škola- spomenik, zadnja stanica 7, ambulanta i sl.

odmah iznad učeničkog doma i spomenika.

Ako ideš iz grada prema tušu, onda ti je skretanje lijevo učenički dom, a desno je zoomania.
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
Felix
Junior
Junior
Felix


Broj postova : 226
Location :
Registration date : 28.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimesri vel 06, 2008 12:53 am

Ok, sve mi je jasno. Ako neko zna gdje su "skretanja" na Podmurvicama to sam JA. Stanovala na Turniću a išla u tehničku školu na Podmurnicama..... ha ha ha
Hvala!
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimečet vel 07, 2008 12:07 am

Felix je napisao/la:
Ok, sve mi je jasno. Ako neko zna gdje su "skretanja" na Podmurvicama to sam JA. Stanovala na Turniću a išla u tehničku školu na Podmurnicama..... ha ha ha
Hvala!

ma nemoj... i ja završio tehničku školu u vukovarskoj lol!

možda se i znamo Wink
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
Felix
Junior
Junior
Felix


Broj postova : 226
Location :
Registration date : 28.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimečet vel 07, 2008 12:18 am

Ma ne, ni slučajno, ali možda ti znam mamu ili tatu ako je tko od njih slučajno išao u istu školu ha ha ha, čak mi je i kćer starija od tebe i to podosta, al nemoj nikome reći i briši post čim pročitaš odgovor...
[Vrh] Go down
Rakija
Admin
Admin
Rakija


Broj postova : 465
Age : 37
Location : Opatija
Registration date : 15.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimečet vel 07, 2008 12:22 am

Felix je napisao/la:
*Sadržaj posta izbrisan*

lol!
[Vrh] Go down
http://rakijajezakon.blog.hr
forza10
Novi korisnik
Novi korisnik



Broj postova : 5
Registration date : 04.03.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimeuto oľu 04, 2008 8:52 pm

Rakija je napisao/la:

već pomažemo hranom azilu "Šapica"


prvo, ŠAPICE d.o.o. nije azil već firma ( www.sapice.hr ) koja se bavi čuvanjem kućnih ljubimaca (pet hotel), prodajom hrane (pet shop), taxi prijevozom kućnih ljubimaca, uzgojem malih životinja (hrčaka i zamorčića), te uskoro veleprodajom hrane (forza10), zato te molim da nas ne uspoređuješ sa azilom. A ovako kako si to napisao ispada da nam donirate hranu, a mi tu hranu kupujemo (veleprodaja) i prodajemo u svom shopu. Čak niti ne hranimo pse u hotelu sa njom. Mi jako blisko surađujemo sa udrugom "Lunjo i Maza" ( www.lunjoimaza.net ), te im čuvamo pse po 50% nižoj cijeni, ali to nas ne čini azilom.

Inače, samo pohvale sa dućan na pomeriu, te Danijeli i Doris. Na podmurvicama mi se ne sviđa to što su glodavci uvijek "neuredni", ali sve ostalo je za 5.
[Vrh] Go down
Felix
Junior
Junior
Felix


Broj postova : 226
Location :
Registration date : 28.01.2008

Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitimeuto oľu 04, 2008 9:43 pm

Čuj, da ne bi bilo da čovjek priča gluposti da pojasnimo :
1. Znamo za gđu. Klaudiju i hotel i čuvanje kućnih ljubimaca (čak ste i Felixu čuvali pse)
i sve što radite,
2. U Zaprešiću se udruga zove "Šapica",
3. Imaš forum ljubitelja kućnih ljubimaca i on ima naziv "Šapica",
4. Udruga međimurske županije u Nedelišću ima naziv "Meke šaice".......
- tako da šapica ima kao u priči
[Vrh] Go down
Sponsored content





Z O O  M A N I A Empty
PostajNaslov: Re: Z O O M A N I A   Z O O  M A N I A Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Z O O M A N I A
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ZOOMANIA :: Klijenti :: Vaše mišljenje o pet shopu Zoomania-
Forum(o)Bir: