ZOOMANIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZOOMANIA


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Ako ne na milu onda na silu...

Go down 
Autor/icaPoruka
MAČKOLJUPKA
Aktivni korisnik
Aktivni korisnik
MAČKOLJUPKA


Broj postova : 57
Location : Bjelovarsko-bilogorska županija
Registration date : 02.06.2011

Ako ne na milu onda na silu... Empty
PostajNaslov: Ako ne na milu onda na silu...   Ako ne na milu onda na silu... Icon_minitimepon srp 18, 2011 12:46 pm

Dogodilo se ovaj mjesec u mom selu...

Veselili smo se novoj generaciji svojih kokica, bili su zdravi i slatki,bilo ih je tridesetak od dvije,tri kokoši, pa smo kupili još desetak. Odrasli su u malo veće piliće, samo kupovni su ostali mali mali...
Odjenom su počeli nestajat,mislili smo da ih nose štakori (nebi bilo prvi put), pa je moj djed sagradio nova bolja vrata za kokošinjac (mislili smo da je negdje rupa u vratima) ali pilići su i dalje nestajali...
Broj pilića je smanjio za dvadesetak ( čak 50 posto! ) pale
Jednom je moja baka obilazila dvorište gdje su pilići i videla sivu mačku kako drži poveće bijelo pile u ustima.
Pile se borilo da se spasi ali su crklo u njezinim nemilosrdim ustima. affraid
Baka je znala i da su susjedine pure nestajale pa ju je otišla alarmirati,djed je pazio na piliće a ja sam morala pazit na pačiće u našem dvorištu gdje su imale malu nastambu. Neutral
Baka ju je pitala susjedu jeli zna gdje mačka živi,a ona odgovori da ima jednu sivu mačku u štaglju sa četiri mačića. Mačka je sebe i njih cijelo vrijeme hranila pilićima! Rolling Eyes
Poslije nas je posjetila susjeda i rekla nam da su uspijeli ubiti mačku i njezine mlade! affraid
Svima je ponešto mladih nedostajalo a mi sad imamo sam 18 pilića! Crying or Very sad
[Vrh] Go down
 
Ako ne na milu onda na silu...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ZOOMANIA :: Korisnici :: Chat-
Forum(o)Bir: